Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
elektroniczna oferta
ściągnij katalog

Ciekawostki

Strona główna » Ciekawostki

wielkość tekstu:A | A | A

Polska zajmuje 7. miejsce miejsce w Europie pod względem zużycia papieru i tektury i 10. miejsce pod względem produkcji papieru i tektury.

Inne ciekawostki:

  • Tektura falista i lita jest materiałem ekologicznym, ponieważ zużyte opakowania można ponownie przetworzyć. Tektura może być dziesięciokrotnie poddana recyklingowi.
  • Zajmujemy się produkcją i dystrybucją opakowań kartonowych z tektur falistych i litych, na podstawie wzorów FEFCO
  • Tektura falista zrobiona jest z kombinacji dwóch papierowych arkuszy zwanych "liners", sklejonych z falistym wewnętrznym nośnikiem zwanym "fluting".Te trzy warstwy są poskładane w sposób tworzący całkowitą, mocniejszą strukturę niż stanowią poszczególne, pojedyncze warstwy. Tą pomysłową konstrukcję tworzy seria połączonych łuków, które są dobrze znane ze swojej zdolności do utrzymania dużej wagi. Strukturę tą tworzy falista tektura o znacznej sztywności i oporności. Powietrze cyrkulujące w żłobieniach spełnia także rolę izolatora, który dostarcza doskonałej ochrony przed różnicami temperatur.
  • Istnieje wiele rodzajów fal, każda o innym rozmiarze żłobieniach i profilu, które dają wiele możliwości kombinacji projektowych, by tworzyć opakowania o różnych charakterystykach i wykonaniach.
  • Tektura falista jest cięta i składana w różnorodne kształty i rozmiary, by stać się falistym opakowaniem. Tektura ta jest wysokiej jakości materiałem pakującym zaprojektowanym by pakować, chronić i promować produkt.
Strona główna Drukuj dokument
Ilość zdjęć w galerii: 31
dalej

Tektur Pak
ul. Łódzka 16, 97-310 Moszczenica
tel. +48 509 041 535
tel. +48 664 200 538
e-mail: biuro@tektur-pak.pl

Ciekawostki

Tektura falista zrobiona jest z kombinacji dwóch papierowych arkuszy zwanych "liners", sklejonych z falistym wewnętrznym nośnikiem zwanym "fluting".Te trzy warstwy są poskładane w sposób ...

dalej Zapytanie
Jeżeli są Państwo
zainteresowani naszą ofertą
prosimy wypełnić formularz.
dalej
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją opakowań kartonowych z tektur falistych i litych, na podstawie wzorów FEFCO, oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Produkujemy opakowania kartonowe, kartony klapowe, kartony fasonowe.